Sizleri de ekibimizde görmek isteriz. Ekibimizin parçası olmak için başvuru formunu doldurunuz.

AÇIK POZİSYONLAR

Unreal Engine Coder

Unreal Engine Game Developer (Coder)

Unreal Engine oyun motoru üzerinde geliştirme yapmış ve minimum 2 yıl deneyimli, Unreal gelişmelerini takip eden, C++ programlama diline hakim, İleri derece Blueprint bilen, Material (Layered, Complex), FX (Niagara), Animation (BP - C++), UI (C++) bölümleri başta ağırlıklı olmak üzere, Gameplay vb. bölümlerdede gerektiğinde ilgilenebilecek, Unreal Engine kullanabilen ve performansa önem vererek optimize edilmiş bir şekilde işleri teslim edebilen, Ekip çalışmasına yatkın adaylar aramaktayız.

3D Artist

3D Artist

Maya veya Max kullanabilen, bunun yanında ZBrush veya Mudbox programlarından en az birine hakim, Low Poly / High Poly farkını bilen, her iki türlü de modelleyebilen, Model UV açılımını yapabilen, Texture üretmek için gerekli programlardan anlayan, İş disiplini ve etiği olan, Ekip çalışmasına yatkın adaylar aramaktayız.

Game artist

Technical Game Artist

Game Developer ile 3D Departmanı arasında iletişimi, üretilen işlerin Unreal oyun motoruna implentasyonunu sağlayacak, bölüm tasarımlarından anlayan (level design), Unreal içerisinde ışıklandırma, materyal, VFX gibi konulara hakim, bu özelliklerde minimum 2 yıl deneyim sahibi adaylar aramaktayız.

Grafiker

Graphic Designer

After Effect ve Premiere Pro ile video üretim ve editleme bilgisi olan, Photoshop ve Illustrator'u kullanabilen, Video nasıl çekilir, ışık, kurgu konusunda bilgi sahibi, Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve takip eden, Sosyal medya diline hakim, Oyunlara ilgi duyan ve oynamaktan keyif alan. Aim'i kuvvetli, Twitch, Dlive, CubeTV, Nonolive nedir bilen, Ekip çalışmasına yatkın, her zaman pozitif yaklaşan, Çözüm odaklı, yenilikçi, kendisine verilenler ile kalmayıp üstüne geliştirme yapabilen adaylar aramaktayız.

PHP developer

Senior PHP Developer

PHP alanında en az 5 yıl deneyimli, OOP ve MVC yapılarına hakim, İleri derecede MySQL ve MSSQL bilen, İleri derecede Jquery ve CSS yazabilen, bootstrap bilen, Workbench, SQL Server vb programları kullanmayı bilen, Kendisine verilen şablona giydirme yapabilen, Linux server yönetimi yapabilen, Apache ve PHP modüllerini server seviyesinde kurabilen, CDN nedir ne değildir bilen, Webservis ve API yazıp geliştirebilen, Amazon vb servisler hakkında bilgi sahibi, SVN kullanmayı bilen adaylar aramaktayız.