Sizleri de ekibimizde görmek isteriz. Ekibimizin parçası olmak için başvuru formunu doldurunuz.

AÇIK POZİSYONLAR

Unreal Engine Coder

Unreal Engine Game Developer (Coder)

Unreal Engine oyun motoru üzerinde geliştirme yapmış ve minimum 2 yıl deneyimli, Unreal gelişmelerini takip eden, C++ programlama diline hakim, İleri derece Blueprint bilen, Material (Layered, Complex), FX (Niagara), Animation (BP - C++), UI (C++) bölümleri başta ağırlıklı olmak üzere, Gameplay vb. bölümlerdede gerektiğinde ilgilenebilecek, Unreal Engine kullanabilen ve performansa önem vererek optimize edilmiş bir şekilde işleri teslim edebilen, Ekip çalışmasına yatkın adaylar aramaktayız.

network specialist

Network Uzmanı

Unreal oyun motoru konusunda bilgi sahibi, C++ programlama diline hakim, Network altyapı ve işletimi konusunda uzman, IP tabanlı network yapısına hakim, TCP/IP, Routing, CDN, DNS, Load Balancing konularında tecrübeli, güvenlik konusuna takıntılı, takım çalışmasına yatkın adaylar aramaktayız.

3D Artist

3D Artist

Maya veya Max kullanabilen, bunun yanında ZBrush veya Mudbox programlarından en az birine hakim, Low Poly / High Poly farkını bilen, her iki türlü de modelleyebilen, Model UV açılımını yapabilen, Texture üretmek için gerekli programlardan anlayan, İş disiplini ve etiği olan, Ekip çalışmasına yatkın adaylar aramaktayız.

Game artist

Technical Game Artist

Game Developer ile 3D Departmanı arasında iletişimi, üretilen işlerin Unreal oyun motoruna implentasyonunu sağlayacak, bölüm tasarımlarından anlayan (level design), Unreal içerisinde ışıklandırma, materyal, VFX gibi konulara hakim, bu özelliklerde minimum 2 yıl deneyim sahibi adaylar aramaktayız.